ATLAS GELECEĞE KOŞUYOR
Dr. Sırrı Sorguç

Dr. Sırrı Sorguç

İzmir'e dair

ATLAS GELECEĞE KOŞUYOR

02 Kasım 2018 - 13:35

Sevgili İzmirliler , bu köşe yazımda yine yönetim kurulu üyesi olduğum "Atlas Sağlık Eğitim Vakfı"ndan bahsedeceğim.

Çoğu, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'den sınıf arkadaşı  olan 36 İzmirli hayırsever Atlas Sağlık Eğitim Vakfını kurarak bir tarihe imza attık.

Vakfımız bu gün belki daha yolun başında olabilir ama gelecekte İzmir'e ve Türkiye'ye bırakacağı eserlerle  gurur duyacağız, buna yürekten inanıyoruz.

İzmir de Sağlık ve Eğitim Tesisleri ve uzun vadede de üniversite kurmayı hayal ediyoruz. ( Büyük eserler önce hayali kurularak ortaya çıkarlar)

İki yıl içinde çoğu İzmir'de, Tıp,Hukuk, Siyasal Bilimler ve Eğitim Fakültesi'nde okuyan 36 üniversite öğrencisine burs verir hale geldik.

Bursiyerlerimizi geleceğin liderleri olarak yetiştirmeye çalışıyoruz. Fark yaratacak sadece bir değer ortaya çıkarabilirsek  bile bize yeter.

Bu vatana borcumuzu ,Türk Gençliği'ne ,Türk Milleti'ne borcumuzu; yine yılmadan,durmak yorulmak bilmeden ödeyeceğiz. Bunda kararlı ve azimliyiz.

Her yıl bursiyerlerimiz, yönetim kurulumuz , kurucu üyelerimiz ve Atlas Sağlık Eğitim Vakfı Gönüllüleri'yle İstanbul Maratonu'na katılıyoruz.

Bu yıl 11 Kasım'da yine İstanbul Maratonu'na 100 kişiyle katılacağız.

Maratonda geçen yıl açtığımız "İyilik peşinde koş", "Atlas Geleceğe Koşuyor" kampanyası bize bursiyerlerimizin bir yıllık burs ücretini karşılamıştı.

Yine, "Atlas Geleceğe Koşuyor " adını verdiğimiz bu yıl ikincisini yapacağımız koşuya tüm İzmirlilerin desteğini bekliyoruz.

İyilik Peşinde Koş Platformunda açtığımız kampanyaya http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC33968    online bağış yapılabiliyor.

İzmir ve İzmirlilerin başaramıyacağı iş yoktur... Sevgiyle kalın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar