İSTEMEM KARDEŞİM...
 Erkan Sevinç

Erkan Sevinç

PAZAR SOHBETİ

İSTEMEM KARDEŞİM...

22 Temmuz 2018 - 20:23

İSTEMEM KARDEŞİM

Alman bilim adamları ölümden sonra yaşamın olduğunu bir araştırma ile göstermişler.Çalışma, gönüllü olarak başvuran 900 kişi üzerinde gerçekleştirilmiş ve 4 yıl sürmüş. Araştırma sırasında epinefrin ve dimethytryptamine karışımından meydana gelen bir ilaç kullanılmış.

Araştırmanın ilk adımında hastalar klinik olarak koma haline sokuluyor,koma halindeyken hastalara ilaç kombinasyonu veriliyor,kısa süreli bir öbür dünyaya gidiş yaşanıyor. Yeniden canlandırma sırasında ise ilaçlar hastanın kanından ozonla temizleniyor. Araştırmada neredeyse tüm gönüllüler güvende olma, vücuttan ayrılma, sıcaklık, ayrışma, huzur gibi hisler ve güçlü bir ışık hissetmişler.

Daha önceleri yapılan ölümden sonra yaşam çalışmaları hipotezler üzerine kuruluymuş ve halüsinasyon olarak değerlendiriliyormuş fakat bu çalışma ölümden sonraki yaşam için bize ciddi kanıtlar sunuyormuş.

Ölümden sonra ruh bedenden ayrılıyor diyorlar,ruh başka bir canlıya giriyormuş.Düşünsenize kafanıza depremde avize düştü,öldünüz ve ruhunuz bir sineğe gitti.Ertesi gün avizeye kondunuz,bir insan evladı pat diye size vurdu,hadi yine öldünüz..İstemem kardeşim..

Reenkarnasyona ne demeli? Trafik belasına kurban gittiniz,öldünüz.Bir başka bünyede tekrar dünyaya geliyorsunuz.Sıkı bir devrimciyken beş vakit namazında biri oldunuz.İstemem kardeşim.

Ölümden sonra cennet ve cehennem konusu da kafa karıştırıcı.Bu sırat köprüsü zor geçilen bir köprü.Hadi geçtiniz diyelim,dikildiniz görevlinin karşısına.Şimdi sizi  cennete mi yollayacaklar yoksa cehenneme mi? Zaten cennete gönderseler o kadar huriye viagra dayanmaz,cehenneme gönderseler siroz olursunuz. Ne cennet ,ne cehennem. İstemem kardeşim.

Örnekleri uzatmak mümkün.Biz yine de ölüm allahın emri, yeter ki ayrılık olmasın diyelim..

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar