BU YAZ İZMİRLİ CEREN'İN OLACAK

İzmirli şarkıcı Ceren Akın, 'Sevgiliye' adlı şarkısına Çeşme'de klip çekti. Akın, Hakan Hepcan ile olan düeti ile oldukça iddialı olduğunu belirtti.

İzmirli genç sanatçı Ceren Akın, 'Sevgiliye' adlı şarkısına Hakan Hepcan ile birlikte Çeşme Alaçatı'da klip çekti. 9 Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları ve Şan bölümünü okuyan Akın, müzik piyasasında oldukça iddialı olduğunu belirtti. Ceren Akın ve Hakan Hepcan düeti olan “Sevgiliye” adlı şarkı ilk andan itibaren başta gençler olmak üzere her kesimden büyük bir beğeni aldı. Söz ve müziği Türk müzik tarihinin en önemli söz yazarlarından Şehrazat’a ait olan "Sevgiliye" Aşkın Nur Yengi’nin 1990 yılında 2,5 milyondan fazla satan efsane albümüne de adını vermişti. Çağrı Telkıvıran aranjörlüğünde yepyeni bir düzenleme ile yeniden hayat bulan şarkının iddialı klibi ise Gökhan Palas imzası taşıyor.Şarkının klibi de çok özel
 
Ceren Akın ve Hakan Hepcan’ın şarkı için çektikleri klip de özel oldu. 3 gün boyunca Çeşme’nin dünyaca ünlü kıyılarında çekilen klip de genç ikilinin enerjisini yansıttı. Son dönemin yetenekli genç yönetmenlerinden Gökhan Palas’ın çektiği klipte kıyafet seçimlerini Yusuf Candirik ve Özgür Yüksel yaptı.

 

CEREN AKIN BİYOGRAFİ
 
1 Haziran 1988 yılında İzmir'de dünyaya gelen Ceren Akın, ilkokulda müziğe olan ilgisiyle ailesinin dikkatini çekti ve onların desteğiyle piyano derslerine başladı. Liseyi Işılay Saygın Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi'nde okudu. Lise dönemi boyunca piyano ve keman çaldı. Ardından 9 Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları ve Şan bölümünü kazandı. Akın, oyunculuka yaptı. Özellikle tiyatroya olan sevgisi oyunculuğa olan ilgisini artırdı ve bu alandaki çalışmalarına büyük bir heyecanla devam etti. Üniversiteden mezun olduktan sonra 2015 yılında İstanbul'a yerleşti ve  birçok mekânda sahne aldı. Aynı zamanda söz yazarlığı yapan Akın, 2017 yılında çıkış yapan "Zamanında" adlı parçanın sözlerini yazdı ve bu alandaki çalışmalarına devam etti. 2017 yılının temmuz ayında, "Sevgiliye" adlı ilk single çalışması ile ismini milyonlara duyurmayı hedefleyen şarkıcı, büyük başarılara imza atacak olmanın heyecanını yaşıyor.

 

 HAKAN HEPCAN BİYOGRAFİ
 
1981 yılında İzmir'de doğan Hakan Hepcan okul yaşantısını İzmir'de tamamladıktan sonra İstanbul'a yerleşti. İstanbul'da "Rol" adlı rock grubuyla Seyhan Müzik etiketiyle bir albüm çıkardı. 2013 yılında Vine uygulaması ile birlikte kariyeri farklı bir yön aldı. Sayısız gece kulübünde DJ olarak sahne alan Hakan Hepcan bunun yanısıra Show TV'de Okan Bayülgen ile birlikte bir sezon "Makina Kafa" programında Orkestra ve Skeç Şefi olarak yer aldı. Sonraki dönem NTV'de iki sezon "Bi Dünya Şov" isimli kendi LateNight Show unu sundu. Tekrar müziğe dönmeyi fazlaca arzulayan Hakan Hepcan "Sevgiliye" şarkısıyla Ceren Akın ile birlikte sevenlerinin karşısına çıktı. Kaynak İMGHABER
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Bu Videolar da İlgiliniz Çekebilir